Aktualności

PANDEMIA KORONAWIRUSA
Drodzy pacjenci, w trosce o Wasze bezpieczeństwo bardzo proszę o bezwzgl
ędne zastosowanie się do zaleceń podczas konsultacji w gabinecie lekarskim:
1. Proszę zgłaszać się na konsultację punktualnie o umówionej godzinie. W razie spóźnienia konieczne jest telefoniczne umówienie innej godziny wizyty.
2. W poczekalni może przebywać jedna osoba z maksymalnie jedną osobą towarzyszącą.
3. W razie występowania u pacjenta objawów infekcji: temperatura ciała pow. 37. st C., katar, ból gardła, kaszel, duszność itp konieczna najpierw konsultacja telefoniczna  z lekarzem przed ewentualną wizytą w gabinecie lekarskim. 

Mamy wszyscy do czynienia z bardzo dużym zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia w związku z wirusem grypy, koronawirusem i pozostałymi wirusami.

  • Proszę o częste mycie rąk i higienę twarzy.
  • Szczepienie jest skutecznym sposobem na ochronę przed zakażeniem koronawirusem i wirusem grypy. SERDECZNIE POLECAM SZCZEPIENIE, SZCZEGÓLNIE PACJENTOM CHORYM NA CUKRZYCĘ.
  • W razie wątpliwości co do bezpieczeństwa szczepienia się, proszę o kontakt, chętnie pomogę w podjęciu decyzji.
  • W razie potrzeby kontaktu ze mną, umówienia konsultacji telefonicznej lub wystawienia recepty, proszę o zgłoszenie tego do mojej rejestracji. Oddzwonię w najszybszym możliwym czasie.
                                                                                                                                                                     Marek GorczyńskiW gabinecie można dokonać opłaty za wizytę kartami płatniczymi i kredytowymi. Akceptowane karty:  VISA, MASTERCARD, MAESTRO.
Konsultacje telefoniczne proszę opłacać przelewem.

Dlaczego trzeba skutecznie leczyć cukrzycę ?

Każdy typ cukrzycy powoduje podwyższony poziom glukozy w surowicy krwi.
Podwyższony poziom glukozy jest szkodliwy i powoduje występowanie wielu powikłań cukrzycy.
Wysoki poziom glukozy szkodzi od samego początku występowania tego schorzenia, nawet wtedy, gdy pacjent czuje się dobrze     i nie ma poczucia choroby. Dlatego tak ważne jest skuteczne leczenie cukrzycy od momentu jej rozpoznania.
Powikłań cukrzycy można uniknąć, jeżeli od początku jest leczona skutecznie. 

Jestem po to, aby Państwu w tym pomóc. 


  • Zainteresowanym pogłębianiem wiedzy na temat cukrzycy ( każdego typu ) polecam stronę internetową: www.bibliotekadiabetyka.pl; www.mojacukrzyca.org www.dann.edu.plMożna tam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań zadawanych przez pacjentów, można też wydrukować wiele materiałów edukacyjnych.